Każdy Niemiec będzie mógł zasadzić Legalnie 2 krzaki Marihuany! Kiedy Polska?

list In: Aktualności

Niebawem w każdym gospodarstwie domowym na terenie Niemiec będzie można w pełni legalnie hodować do dwóch krzaków Marihuany. Do sklepów poza suszami trafią m.in ekstrakty czy ciasteczka.

Wraz z nowymi produktami wprowadzone zostaną również limity THC w produktach. Każda osoba, która ukończy 21 lat będzie mogła posiadać do 20 gramów marihuany o stężeniu wynoszącym nie więcej niż 15% THC, a każda osoba w przedziale wieku 18-21 lat będzie mogła posiadać do 20 gramów marihuany o stężeniu nie przekraczającym 10% THC.

Jak podkreślają przedstawiciele rządu, cała produkcja odbywać się będzie na terenie Niemiec a każdy produkt poza podatkiem VAT, zostanie obciążony dodatkowym podatkiem od produktów Konopnych. Szacuje się, że już w pierwszych pięciu latach od legalizacji do rządowej kasy mogą wpłynąć miliardy Euro. Nasuwa się więc pytanie, kiedy nasi rządzący dostrzegą w tej cudownej roślinie wspaniały sposób na uzdrowienie finansów Państwa? 

Obecnie, na terenie Polski legalne są produkty w których dominuje CBD, takie jak olejki CBD czy susze CBD w których stężenie THC nie może przekraczać 0,3%. Te produkty mogą okazać się świetne m.in. przy walce z codziennym stresem, problemami z zasypianiem lub jako naturalny środek przeciwbólowy.

Dodatkowo, zakup Nasion Marihuany w Polsce jest również legalny, ale jedynie w celach kolekcjonerskich. Ofertę można zobaczyć np. TUTAJ

Daj nam znać jak Ty zapatrujesz się na legalizację Marihuany w Polsce w komentarzach na naszych Social Mediach!

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December