0

Herbatka Oczyszczająca Konopia Sensi Hemp

35,00 zł
Brutto

Herbatka Oczyszczająca Konopia 

Herbatka owocowo-konopna, dzięki zawartości całych owoców i ziół posiada wyrazisty, głęboki smak i aromat. Wszystkie składniki suszone są w odpowiednich temperaturach dla zachowania pełnej wartości. Herbata owocowo konopna to ciekawa alternatywa dla klasycznych herbat owocowych. Idealne zarówno na gorąco jak i na zimno. 

Pośpiesz się! Tylko 39 przedmiotów w magazynie
Ilość

Picie herbaty konopnej może mieć pozytywne skutki dla naszego układu nerwowego, pomaga się zrelaksować, wyciszyć i zasnąć . Ponad to może być pomocna  przy migrenach, wykazać działanie obniżające ciśnienie, regulujące poziom cukru we krwi, obniżające  cholesterol. Herbata konopna może wywierać imponujący  wpływ na nasz organizm wzmacniając i chroniąc nasz układ immunologiczny. Picie poleca się osobom dotkniętym takimi schorzeniami, jak cukrzyca, otyłość zła przemiana materii, podwyższony poziom cholesterolu, schorzenia przewodu pokarmowego, pękające naczynka krwionośne, schorzenia układu moczowego, problemy dermatologiczne, nadciśnienie, obrzęki rąk i nóg, problemy z mikro krążeniem i z miażdżycą a także osobom przeciążonym pracą umysłowa i uczącym się. 

 

Sposób użycia: Niewielką ilość wsypać do kubka, zalać wrzątkiem, a następnie parzyć pod przykryciem około 5-10 minut. Długość parzenia herbatki wpływa na jej intensywność, a co za tym idzie smak i aromat. Cząstki owoców zaparzają się dłużej od ziół, dlatego można zalać je ponownie.

  

Skład: tarnina, jabłko, dziurawiec, liście konopi, pokrzywa.  

 

Produkt naturalny, sortowany i pakowany ręcznie.

  

Opakowanie 65g

1074

Opis

Waga
65g

Specyficzne kody

Popularne produkty

Herbatka Oczyszczająca...

35,00 zł