• Wyprzedaż!

Serum do skóry + Kuracja do włosów i skóry głowy Essenz

11

!!!PROMOCJA!!!

 

Zestaw Essenz Kuracja pielęgnacyjna do włosów i skóry głowy + Essenz Serum pielęgnacyjne do skóry

 

Efekt: Piękne, gęste, lśniące, silne włosy oraz aksamitna i elastyczna skóra.

 

238,00 zł
74,00 zł Zniżka 164,00 zł
Brutto

ESSENZ Serum pielęgnacyjne do skóry

 

Essenz Serum pielęgnacyjne do skóry to w 100% naturalne serum do pielęgnacji skóry - zarówno z problemami jak i zdrowej. Serum regeneruje, utrzymuje właściwy poziom nawilżenia skóry, mającej tendencje do łuszczenia się, zwiększa elastyczność warstwy rogowej naskórka oraz poprawia ogólną kondycję skóry. Dzięki zawartości ekstraktu z kwiatów konopii wykazuje działanie przeciwzapalne. Jakość i 100% pochodzenie roślinne bez konserwantów, niespotykana dotąd moc składników aktywnych, zawartych w roślinach. Zalecane do skóry skłonnej do alergii, atopii oraz wrażliwej, u osób z tendencją do łuszczycy i egzemy. Serum charakteryzuje wysoka jakość, 100% pochodzenie roślinne bez dodatku konserwantów oraz niespotykana dotąd moc składników aktywnych zawartych w roślinach.

 

Wskazania:

Essenz Serum pielęgnacyjne do skóry to kosmetyk przeznaczony do stosowania w celu utrzymania właściwego poziomu nawilżenia skóry mającej tendencję do łuszczenia się oraz zwiększenia elastyczności warstwy rogowej naskórka. 

  

Stosowanie:

Essenz Serum pielęgnacyjne do skóry należy delikatnie wmasować ruchami okrężnymi. Serum wchłania się pozostawiając na skórze  film ochronny. Nie ma ograniczeń dotyczących częstotliwości stosowania produktu.

 

Skład:

Składniki Essenz Serum pielęgnacyjne do skóry:  ekstrakt z nasion złotego lnu, ekstrakt z ostropestu plamistego, ekstrakt z zarodków kukurydzy, ekstrakt z kwiatów konopi zawierający całe spektrum kannabinoidów w tym CBD. Wszystkie ekstrakty uzyskane w procesie ekstrakcji nadkrytycznym CO2.

 

INCI: Linum Usitissimum Seed Extract, Zea Mays Germ Extract, Silybum Marianum Seed Extract, Cannabis Sativa Flower Extract.

 

Opakowanie: 30 ml

 

ESSENZ Kuracja pielęgnacyjna do włosów i skóry głowy

  

Essenz Kuracja pielęgnacyjna do włosów i skóry głowy regeneruje, odżywia i poprawia kondycję włosów i skóry głowy. Zalecane do wysuszonych, zniszczonych i rozdwajających się włosów. Serum charakteryzuje wysoka jakość, 100% pochodzenie roślinne bez dodatku konserwantów oraz niespotykana dotąd moc składników aktywnych zawartych w roślinach.

 

 Stosowanie:

 

Essenz Kurację pielęgnacyjną do włosów i skóry głowy należy nakładać na umyte, lekko wilgotne włosy delikatnie wcierając. Po nałożeniu należy założyć czepek ochronny i pozostawić na min. 1 godzinę (najlepsze efekty uzyskuje się po kilkugodzinnym działaniu serum na włosy). Spłukać letnią wodą, umyć szamponem bez dodatku silikonów. Włosy suszyć bez użycia suszarki. Nie ma ograniczeń dotyczących częstotliwości stosowania produktu.

  

Skład:

 

Składniki Essenz Kuracja pielęgnacyjna do włosów i skóry głowy: ekstrakt z nasion złotego lnu, ekstrakt z ostropestu plamistego, ekstrakt z zarodków kukurydzy, ekstrakt z kwiatów konopi zawierający całe spektrum kannabinoidów w tym CBD. Wszystkie ekstrakty uzyskane w procesie ekstrakcji nadkrytycznym CO2.

 

INCI: Linum Usitissimum Seed Extract, Zea Mays Germ Extract, Silybum Marianum Seed Extract, Cannabis Sativa Flower Extract.

 

Data ważności do końca roku.

 

  

Opakowanie: 30 ml

11

Opis

Pojemność
30 ml

Specyficzne kody

Zobacz także